NAJLEPSI W TOMASZOWIE

Strony Internetowe
Tomaszów Mazowiecki

Strony Internetowe

Tworzymy nowoczesne, funkcjonalne oraz atrakcyjne strony internetowe dla firm z Tomaszowa i okolic.

Sklepy Internetowe

Projektujemy sklepy w obszarze miasta Tomaszowa Mazowieckiego. Tworząc sklep duży nacisk kładziemy na unikalny projekt graficzny.

strony www

Strony internetowe Tomaszów Mazowiecki i okolice

Naszą misją jest uczynić internet lepszym miejscem poprzez ulepszanie stron internetowych dla firm. Stacjonujemy w Tomaszowie Mazowieckim i to właśnie tutaj chcielibyśmy poszerzać swoje usługi dla przedsiębiorców. Tworzenie stron internetowych stało się naszą pasją, dlatego też jesteśmy gotowi podjąć się nawet najbardziej skomplikowanego zadania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz najnowszymi realizacjami. Nasze biuro znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim, jednak świadczymy usługi na terenie całej Polski. 

strony internetowe tomaszow maz

CO możemy dla ciebie zrobić?

Nowoczesne strony internetowe

Skupiając się na unikatowym projektowaniu i tworzeniu nieszablonowych stron internetowych, jesteśmy w stanie zastąpić Twoją starą stronę internetową czymś nowoczesnym. Do każdego Naszego klienta podchodzimy indywidualnie zachowując bardzo profesjonalny poziom.

Indywidualny projekt graficzny

Unikatowy projekt, obmyślenie strategii dla firmy/brandu

Projekt sklepu internetowego

Zautomatyzowany i nowoczesny sklep internetowy z łatwą obsługą

Dopasowana do każdego urządzenia

Nasze projekty są dostosowane do poprawnego wyświetlania na wszystkich urządzeniach

Opieka i aktualizacja strony internetowej

Nieograniczone wsparcie, dowolna ilość poprawek

damianmigala magicparty logo
damianmigala maxcleanpro logo
damianmigala krawul logo
logo kahiko
damianmigala bastian jarosz logo

jesteśmy w tym najlepsi

Firmy z Tomaszowa i okolic nam zaufały

Niektórzy nasi klienci z Tomaszowa Mazowieckiego (w tym Rzeczyca, Łódź, Skierniewice, Rawa Mazowiecka  itd.) i sąsiednich miast posiadało już swoje firmowe strony. Niestety, ale nie spełniały one dzisiejszych standardów i musieliśmy nadać im nowe „życie”. Dostosowanie strony internetowej pod urządzenia mobilne czy chociażby wykonanie optymalizacji SEO to podstawowe warunki dobrej strony internetowej. Tylko takie strony internetowe przyciągają wzrok odbiorcy i pomogą pozyskać klientów. Jeśli jesteś z Tomaszowa Mazowieckiego bądź okolic umów się na niezobowiązującą bezpłatną konsultację i wycenę Twojej strony internetowej.

JESTEŚ ZDECYDOWANY?

Tylko 3 kroki dzielą nas
by rozpocząć Twój projekt

Wizualizacja projektu

Ustalamy szczegóły strony internetowej. Dzięki temu uzyskujemy wizualizację tego co ma być na stronie.

Podpisanie umowy

Zależy nam na zabezpieczeniu obu stron. Chcemy aby współpraca przebiegła w najlepszy możliwy sposób.

Pobranie zaliczki

Przed rozpoczęciem projektu pobieramy zaliczkę w wysokości 50% od ustalonej kwoty końcowej

My Kreujemy nowe trendy

Gotowy aby Twój biznes zaczął wyróżniać się w sieci?

Strony internetowe tomaszów mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki mówi o nas!

Patrycja Wardęga
Patrycja Wardęga
Właściciel Sklepu
Czytaj więcej
Z całą odpowiedziałnością mogę polecić Damiana Migałę, jako profesjonalistę w dziedzinie tworzenia stron internetowych. Cała współpraca przebiegła super! Damian od razu zrozumiał w 100% nasze oczekiwania i wykonał kawał dobrej roboty! Posiada bardzo dużą wiedzą w tworzeniu witryn internetowych. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i rzetelność wykonania a dodatkowo miła atmosfera w całym projekcie. Z całego serca mogę polecić usługi u Damiana.
Marcin Krawul
Marcin Krawul
Trener Personalny
Czytaj więcej
Damian bardzo profesjonalnie podszedł do mojego projektu i jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy, ktorej efektem jest strona internetowa stworzona przez Damiana. Rozwiązania jakie zaproponował okazały się ideanie dopasowane do moich oczekiwań. Wszystko jest bardzo spójne i estetycznie wykonane. Polegam na nim w 100 procentach i z czystym sumieniem polecam.
Bartek Kołodziejczyk
Bartek Kołodziejczyk
Właściciel MaxcleanPro
Czytaj więcej
Profesjonalizm i zaangażowanie. Nie zamierzam współpracować z nikim innym. Zlecenie zrealizowane na najwyższym poziomie. Polecam w 100%.
Michał Zając
Michał Zając
Właściciel Firmy
Czytaj więcej
Współpraca z Damianem przebiegła szybko, sprawnie i skutecznie. Strona jest przejrzysta oraz responsywna. Śmiało mogę polecić usługi Damiana.
strony internetowe tomaszow mazowiecki damianmigala (1)

NOWOCZESNA STRONA INTERNETOWA

Zyskaj klientów z Tomaszowa i okolic

Skontaktuj się z nami poprzez tel: +48 784-886-731 lub pozostaw swoje dane kontaktowe i odezwiemy się do Państwa w przeciągu 24 godzin. Jest to bezpłatna niezobowiązująca konsultacja. Jeśli Państwo są z Tomaszowa Mazowieckiego bądź okolic można spotkać się w naszym biurze.

Strony internetowe - na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy?

Na samym wstępie pragnę podkreślić, że korzystniej będzie wybrać jednoosobową działalność niż próbować współpracować z pierwszą lepszą agencją marketingową, która klientów ma na pęczki. Agencja musi utrzymać biuro, opłacić rachunki, handlowców, web designera, marketera i stworzenie takiej strony będzie 2-3 krotnie wyższe niż u osoby, która prowadzi jednoosobową działalność. Wybierając do tworzenia strony internetowej freelancera płacisz tylko za czas jaki poświęci na wykonanie Twojego projektu strony internetowej.

Freelancerzy nie mają wyżej wymienionych rzeczy, więc cena będzie relatywnie mniejsza. Kolejnym powodem to utrudniona komunikacja z agencją. W agencji z jedną osobą podpisujesz umowę, z drugą omawiasz projekt, a i tak finalnie wykonawcą będzie inna osoba. Nasi klienci, którzy mieli styczność z agencjami skarżyli się na współpracę, dlatego woleli wybrać mniejsze, ale bardziej zorganizowane firmy, które poświecają czas danej jednostce.

strony internetowe w tomaszowie maz

Strony internetowe Tomaszów Mazowiecki - bezpłatna wycena

Jeśli Państwo chcielibyście wybrać jednoosobową firmę jako wykonawcę strony internetowej możliwe jest skorzystanie z bezpłatnych konsultacji. Tylko jedna osoba będzie odpowiadała za Państwa projekt od początku do końca. Nie będzie zabawy w głuche telefony, także zapraszam do współpracy. 

gwarancja

Gwarancja na sukces

Każdy projekt, który realizujemy wkładamy 100% naszych starań, aby klient był zadowolony. Budujemy swoją markę i chcemy aby wszyscy byli zadowoleni po zakończonym projekcie, dlatego stosujemy zasadę „nieskończona liczba poprawek”, daje to klientowi poczucie bezpieczeństwa i pewność, że projekt będzie dopięty na ostatni guzik. Po zakończeniu tworzenia strony internetowej wysyłamy maila ze wszystkimi możliwymi hasłami związanymi z projekt czyli: hasła do wordpressa, do bazy danych, hasła do serwera czy maila. Klient będzie mógł zrobić z tym co mu się żywnie podoba. Zawsze po zakończonym projekcie jesteśmy w pogotowiu i chętni do pomocy

strony internetowe damian migala tomaszow

czy wiesz że...?

Strony internetowe dla klientów z Tomaszowa Mazowieckiego i okolic

Tomaszów Mazowiecki ma ogromny potencjał do rozwijania swojego biznesu. Jeżeli prowadzisz własną firmę, to warto zdecydować się na stronę internetową. W dzisiejszych czasach posiadając stronę internetową wiele możesz zyskać – szczególnie w takim mieście jak Tomaszów Mazowiecki. Dzisiaj każdy biznes powinien mieć wizytówkę w postaci strony internetowej. To może pomóc Ci w budowaniu swojej marki czy brandu i zdobywaniu nowych klientów. 

tworzenie stron tomaszow mazowieckii

Baza wiedzy

Porady odnośnie tworzenia stron internetowych

pl_PLPolish